Babbel ile dil öğrenme

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 5.7.0.090411
  • Dil Türkçe
  • Firma Babbel
Babbel uygulaması Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Babbel uygulaması Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir dil öğrenme uygulamasıdır.

Dil okullarına para harcamak yerine mobil cihazınızın size sunmuş olduğu geniş uygulama havuzundan dil öğrenme ile ilgili olan Babbel uygulamasına sahip olarak bu probleminizi ortadan kaldırabilir ya da en aza indirgeyebilirsiniz. Babbal uygulaması Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz dil öğrenme uygulamasıdır.

Mobil cihazlarımız artık neredeyse her alanda işimizi kolaylıkla halletmemize yarar sağladığı gibi dil öğrenme konusunda da bize bir çok kolaylık sağlıyor. Böylelikle dil öğrenmek artık eskisi kadar zor gibi gözükmüyor. Uygulamayı tek tık ile mobil cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Sonrasında istediğiniz her yerde rahatlıkla dil çalışabilir ve öğreniminizi arttırabilirsiniz. 

Babbel uygulaması hem eğlencelidir hem de bir o kadar öğreticidir. Sizde uygulamamıza ücretsiz sahip olarak kolay yolla ikinci bir öğrenme şansını elde edebilirsiniz. Uygulamamız ismini üreticisinden almış olup kişiselleştirilmiş amaçlar üzerine kurulmuş 13 farklı dili kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Sizde uygulamamıza ücretsiz sahip olarak keyifli bir yabancı dil dersi alabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Babbel ile dil öğrenme indir